Doradca Serwisowy
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
Adamowscy Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Grupa Adamowscy, sieć salonów Renault i Dacia w Polsce, zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy w swoich obiektach na terenie Starogardu Gdańskiego, Grudziądza, Włocławka i Płocka.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 50 lat i niezmiennie pragniemy towarzyszyć naszym klientom przy wszelkiego rodzaju wyborach związanych z ich potrzebami motoryzacyjnymi. Z wielką starannością dbamy o reputację i wizerunek wśród tych, którzy nam zaufali, stawiając na profesjonalny i doświadczony zespół, którego mottem jest „Legendarna Gościnność”.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego,
  • Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,
  • Przedstawianie oferowanych produktów i usług,
  • Otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,
  • Oględziny i przyjęcie pojazdu,
  • Udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,
  • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,
  • Umawianie klientów i planowanie prac serwisu.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Umiejętności handlowo – sprzedażowe,
  • Znajomość budowy samochodu i branży motoryzacyjnej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę (8h) w przedziale godzinowym 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku oraz dyżury w sobotę w godzinach 8:00–14:00,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobre warunki pracy.

  • Praca Płock
  • Doradca Płock
  • Doradca Mały Płock
  • Doradca płocki
  • Doradca finansowy Płock
  • Doradca ubezpieczeniowy Płock
  • Doradca rolniczy Płock
  • Doradca inwestycyjny Płock
  • Doradca restrukturyzacyjny Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544