DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI-NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz
8. 8. 2024

Firma Nieruchomości Apartament to jedno z większych biur nieruchomości w Polsce! Jesteśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2021 oraz Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022. W 2022 roku zostaliśmy docenieni przez Instytut Badań Marki i w związku z tym otrzymaliśmy Certyfikat Marki Uznanej na Polskim Rynku. W 2020 roku zajęliśmy 11 pozycję w skali całego kraju, w konkursie Lider Nieruchomości przygotowanym przez portal Otodom.pl, a w kategorii „obsługa tajemniczego klienta” zajęliśmy wysokie, trzecie miejsce! W województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy na pierwszej pozycji polecanych biur zajmujących się pośrednictwem nieruchomości według portalu Morizon.pl oraz Otodom.pl Istniejemy na rynku nieruchomości od 2011 roku i działamy na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz pomorskiego. Na potrzeby klienta, jesteśmy w stanie świadczyć usługi także w innych rejonach Polski.Priorytetem są dla nas ludzie i ich potrzeby.

Obowiązki

  • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wymagania

  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dbanie o wizerunek
  • Ambicje do samorozwoju
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności negocjacji
  • Samodzielność
  • Dbanie o obsługę klientów na najwyższym poziomie

Oferujemy

  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania
  • pakiet szkoleń umożliwiający rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilność oraz rozwój w renomowanej firmie
  • wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, zlecenie bądź własną działalność gospodarczą
  • Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przykrym obowiązkiem!

  • Praca Bydgoszcz
  • Administrator nieruchomości Bydgoszcz
  • Agent nieruchomości Bydgoszcz
  • Zarządca nieruchomości Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Doradca restrukturyzacyjny Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648