Doradca płatnika składek Kozienice
  • Kozienice
Kozienice, Kozienice, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346219

Obowiązki

Zadania:

Pracownik zatrudniony na stanowisku doradcy płatnika składek zapewnia obsługę płatników składek w ramach e-Składki oraz pozostałych informacji związanych z prowadzeniem działalności oraz ubezpieczonych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie

- minimum 1 rok pracy związanej z obsługą spraw płatników składek i ubezpieczonych

- minimum 1 rok pracy związanej z obsługą klientów

Wymagane mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

- znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój

- rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny z zaznaczeniem stanowiska, o które kandydat się ubiega

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

Dokumenty należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj (na dole oferty).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- rozwój zawodowy

- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

- system premiowy

Proces rekrutacji obejmować będzie:

- ocenę formalną dokumentów kandydatów

- sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu

- rozmowę kwalifikacyjną

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 1 kandydata,

- umowa na 3-miesięczny okres próbny,

- skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne drogą mailową lub telefoniczną,

- nadesłanych dokumentów nie zwracamy,

- dokumenty niekompletne lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

- do składnia ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

sprzęt komputerowy

sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- konieczność poruszania się po całym obiekcie,

- konieczność odbywania podróży służbowych (w przypadku szkoleń organizowanych poza miejscem pracy),

- budynek 1 - piętrowy,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Kozienice
  • Doradca Kozienice
  • Kozienice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322