Doradca Osobisty/Limanowa
  • Limanowa
Limanowa, Limanowa, małopolskie, Polska
Bank Pekao
28. 8. 2024

1110861501

Obowiązki

  • Rozwój realizowanego biznesu na powierzonym portfelu klientów zamożnych w szczególności poprzez:
    • utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami oraz podejmowanie działań zmierzających do wzrostu ich satysfakcji ze współpracy z bankiem,
    • identyfikowanie potrzeb klientów w zakresie inwestowania, oszczędzania,  kredytowania oraz ubezpieczeń,
    • aktywne wykorzystanie akcji promocyjnych,  ofert specjalnych, usług Banku oraz wdrożeń nowych produktów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów zamożnych z rynku i budowanie z nimi relacji.
  • Realizację indywidualnego/zespołowego celu sprzedażowego.

Wymagania

Oferujemy

  • Lubisz pracę z ludźmi i jesteś wrażliwy na ich potrzeby
  • Masz wiedzę z zakresu rynku finansowego,
  • Masz znajomość produktów bankowych dedykowanych klientom zamożnym,
  • Masz znajomość technik sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je zastosować
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na tożsamym lub zbliżonym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość) będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętnie rozpoznajesz potrzeby klienta.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Limanowa
  • Doradca Limanowa
  • Limanowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584