Doradca Optyczny
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
Arche Consulting
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- obsługa Klienta z aktywną prezentacją i sprzedażą produktów optycznych (profesjonalne doradztwo w doborze okularów i soczewek korekcyjnych, udzielanie informacji na temat oferty i obowiązujących promocji​)
- wykonywanie niezbędnych pomiarów służących do prawidłowego wykonania okularów,
- wykonywanie drobnych napraw okularów,
- dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie optycznym,
- uczestnictwo w okresowych inwentaryzacjach,
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje.
Wymagania:
- wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży,
- zmysł estetyczny, który pomoże w doborze odpowiednich opraw
- umiejętność pracy z Klientem,
- zainteresowanie branżą optyczną,
- chęć rozwoju i pozytywne nastawienie,
- dobre zdolności komunikacyjne,
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwości rozwoju poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach proceduralnych i produktowych,
- pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, platforma do nauki angielskiego),
- zniżki na firmowe produkty,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Lesznowola
  • Doradca Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179