Doradca Nieruchomosci
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Nisza Group Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Firma NISZA, renomowana firma działająca w branży nieruchomości, poszukuje ambitnych i dynamicznych osób do pracy w naszym biurze w roli Doradcy Nieruchomości.Obowiązki:- Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych- Doradztwo klientom w zakresie transakcji nieruchomościowych, w tym sprzedaży, wynajmu i zarządzania nieruchomościami- Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości oraz organizacja wizyt- Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji- Monitorowanie rynku nieruchomości i śledzenie trendówWymagania:- Doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane, lecz niekonieczne (szkolenie zapewniane)- Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne- Zaangażowanie i chęć rozwoju w dziedzinie nieruchomości- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)Oferujemy:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego- Szkolenia i wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego- Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespoleJeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz rozwijać się w branży nieruchomości, prześlij swoje CV na adres email: wraz z krótkim listem motywacyjnym.Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

1

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kraków
  • Doradca Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532