Doradca leasingowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
BOŚ LEASING - EKO PROFIT S.A.
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z BOŚ S.A. w zakresie obsługi leasingowej klientów SME i klientów korporacyjnych;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie oferowania usług leasingowych;
  • nawiązywanie współpracy z pośrednikami oraz współpraca z dostawcami środków trwałych;
  • realizacja planów sprzedażowych spółki oraz realizacja strategii Grupy BOŚ w zakresie obsługi klientów Grupy;
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
  • sporządzanie ofert i zawieranie umów leasingowych;

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług leasingowych lub/i produktów bankowych;
  • zorientowanie na cel oraz otwartość na zmiany;
  • otwartość na współpracę z doradcami bankowymi;
  • umiejętność współpracy z pośrednikami oraz dostawcami środków trwałych;
  • dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne;
  • znajomość lokalnego rynku klientów SME i klientów korporacyjnych;
  • znajomość lokalnego rynku dostawców środków trwałych;
  • biegła znajomość obsługi komputera i MS Office;

To oferujemy

  • umowę B2B;
  • narzędzia pracy: laptop, drukarka, niszczarka;
  • opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • pracę w zgranym Zespole;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

O nas

BOŚ LEASING – EKO PROFIT S.A. świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorców i rolników w obszarze leasingu. Oferta BOŚ Leasing - EKO Profit skierowana jest w szczególności do tych, którzy rozwijają swoje projekty inwestycyjne. Oferujemy leasing, całościowy montaż finansowy i doradztwo w całym procesie realizacji inwestycji, łącznie z różnymi opcjami wyjścia z inwestycji.

Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Banku Ochrony Środowiska S.A. Właścicielem 100% akcji spółki jest BOŚ S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BOŚ LEASING - EKO PROFIT S.A. z siedzibą w: Żelazna 32, 00-832 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: renata.kilijanek@bosbank.pl.

  • Praca Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532