Doradca kluczowych Klientów
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, kujawsko-pomorskie, Polska
L.M. Group Poland
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto Wszystko zależy od ludzi oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Doradcy Klientów Kluczowych.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Numer referencyjny: 07/10/2024

Miejsce pracy: Zielonka

Doradca Kluczowych Klientów - Niebo nie jest dla Ciebie limitem? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i lubi realizować ambitne cele? Szukasz miejsca, w którym Twoje umiejętności sprzedażowe będą doceniane, a rozwój osobisty i zawodowy to podstawa? Dołącz do nowoczesnej firmy drukarskiej oferującej szeroką gamę produktów dla Klientów Biznesowych. Razem zdobędziecie nowych Klientów, ale także będziesz budować długotrwałe relacje, które zaprocentują sukcesem!

Twoje wyzwania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, którzy skorzystają z bogatej oferty produktów drukarskich - od etykiet po taśmy i wiele więcej!
  • Prowadzenie spotkań online, gdzie Twoja charyzma i zapał przekonają nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Budowanie solidnych, długofalowych relacji z Klientami oraz zapewnienie im obsługi na najwyższym poziomie - to Ty będziesz ich partnerem w biznesie!
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Udział w szkoleniach, które podniosą Twoje kwalifikacje - bo nigdy nie przestajemy się rozwijać!

Kogo szukamy:

  • Osób z pierwszym doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze Klienta, jeśli masz na koncie sukcesy, tym lepiej!
  • Jeśli masz doświadczenie w branży drukarskiej, będzie to Twoim ogromnym atutem.
  • Lubisz pracować z komputerem i bez problemu korzystasz z programów biurowych? To świetnie - czekamy na Ciebie!
  • Twój zapał, wysoka kultura osobista i łatwość w budowaniu relacji są kluczowe. Organizacja pracy i dążenie do celu to dla Ciebie codzienność?
  • Jesteś mistrzem negocjacji i potrafisz prowadzić angażujące prezentacje? W takim razie to stanowisko jest stworzone dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę - w końcu chcemy, abyś z nami został na dłużej!
  • Atrakcyjną podstawę i wysoką premię uzależnioną od Twoich wyników!
  • Pełne wsparcie - zaczynasz od mocnego onboarding"u, w tym 3-tygodniowe szkolenie, które da Ci solidny start!
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do sukcesu: laptop, telefon, materiały marketingowe, a do tego wsparcie merytoryczne.
  • Ciągły rozwój: szkolenia, współfinansowanie ubezpieczenia na życie i... wyjścia integracyjne, bo u nas praca to także przyjemność!

Niebo nie jest dla Ciebie limitem? Udowodnij to i podbijaj świat sprzedaży!

  • Praca Zielonka
  • Doradca Zielonki
  • Doradca Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190