DORADCA KLIENTA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  • Kraków
Kraków, Dobry Początek ., 30-798 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Ipracujzdalnie.pl Sp. z o.o.
6. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• obsługa klienta zagranicznego i krajowego
• pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
• przygotowywanie ofert i wycen
• obsługa sprzedażowa i po sprzedażową
• prowadzenie reklamacji
• sporządzanie dokumentacji sprzedaży, projektu, montażu
• doradztwo techniczne
• prezentacja produktów firmy
• współpraca z innymi działami
• miejsce pracy; siedzibie firmy oraz obszar działania klientów

Inne wymagania
przesłać CV na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl
czynne prawo jazdy kat. B
Wymagania:
• znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego lub języka niemieckiego
• doświadczenie w obsłudze klienta w tym w eksporcie min. 2 lata
• umiejętności handlowe w zakresie komunikacji, prezentacji i negocjacji
• swobodne poruszanie się w środowisku MS Office - Word, Excel, Power Point, arkusze google
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość pracy projektowej
• umiejętność

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyangielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567