Doradca Klienta z językiem słowackim
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Arteria Customer Services Sp. z o.o.
2. 9. 2024

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Doradców Klienta posługujących się w języku słowackim na poziomie C1/C2/NATIVE

Jesteśmy firmą, która jasno stawia określone cele, a przy tym dysponuje atrakcyjnym systemem motywacyjnym. Inspirujemy naszych pracowników, do osiągania wyznaczonych założeń, dzięki czemu wspólnie celebrujemy spektakularne osiągnięcia naszego zespołu.

PRACA W SYSTEMIE ZDALNYM

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań -

zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Klienta znanej francuskiej marki kosmetycznej - rozmowy prowadzone są wyłącznie w języku SŁOWACKIM,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu przychodzącym jak i wychodzącym (wyłącznie wewnętrzna baza Klientów) oraz obsługa back office (w tym obsługa maili oraz social media),
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, wspieranie kanałów retail i e-commerce,
  • praca w systemie zdalnym.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz znajomość języka słowackiego na poziomie C1/C2/NATIVE, dodatkowo posługujesz się językiem polskim lub angielskim (minimum B2), mile widziane - posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta, zwłaszcza telefonicznej,
  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi oraz pracy zespołowej,
  • jesteś elastyczny oraz umiejętnie wypracowujesz ewentualne kompromisy,
  • obsługa komputera nie jest Ci obca,
  • potrafisz pracować w warunkach wielozadaniowości.

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • przyjazne środowisko pracy, o które wzajemnie dbamy również poza nią, pracę w godzinach 09:00-19:00 poniedziałek - piątek (praca w systemie zmianowym) możliwość elastycznego grafiku,
  • pakiet benefitów (opiekę zdrowotną, karty sportowe),
  • pracę w systemie zdalnym.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536