Doradca klienta z językiem niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Concentrix
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie telefonii komórkowej.
  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom B2).
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub zlecenie).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 6800 zł brutto miesięcznie plus bonusy.
  • Elastyczny grafik pracy (7:00 – 20:00).
  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze w Katowicach.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, kafeteria benefitów itp.).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu.

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544