Doradca Klienta z jęz. niderlandzkim (branża IT)/AM
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
10. 5. 2024

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • -Odbieranie telefonów, czatów lub e-maili od użytkowników zgłaszających problemy z dostępem do aplikacji na firmowych laptopach.
  • - Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z aplikacją poprzez środki komunikacji zdalnej, takie jak telefon, czat lub e-mail.
  • - Zapewnienie szybkiego i skutecznego wsparcia technicznego, aby umożliwić użytkownikom kontynuację pracy.
  • - Wykorzystywanie dostarczonych narzędzi i wiedzy technicznej do diagnozowania i rozwiązywania problemów z aplikacją.
  • - Kierowanie problemami, których nie można rozwiązać samodzielnie, do zespołu współpracowników i współpraca z nimi w celu znalezienia rozwiązania.
  • - Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania

  • -znajomość języka niderlandzkiego na bardzo dobrym poziomie (minimum B2).
  • -znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.
  • -dyspozycyjność do pracy w zmianach po 8h, w przedziale czasowym 7:00-18:00.
  • -dyspozycyjność do pracy w biurze 30% czasu w miesiącu (tryb hybrydowy)

Oferujemy

  • -Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.
  • -Pracę w modelu hybrydowym.
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie stałe na start.
  • -Możliwość zdobycia dobrej pracy bez doświadczenia.
  • -Okres wdrożenia pod okiem specjalistów.
  • -Bogaty pakiet szkoleń oraz wsparcie w sferze edukacji.
  • -Opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenia.
  • -Wiele innych ciekawych i niebanalnych benefitów.
  • -Pracę i rozwój w branży przyszłości!

  • Praca Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Administrator IT Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246