Doradca klienta Yes Mysiadło
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
YES
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
-aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon
-dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
-dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
-obsługa kasy fiskalnej
-aktywna obsługa procesu reklamacji
Poszukiwane kompetencje:
-doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze
-wysokie zdolności komunikacyjne
-entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
-wysoka kultura osobista
Mile widziane:
-doświadczenie w branży jubilerskiej
-doświadczenie w pracy w sieciach handlowych
-znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
-nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
-szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji
-współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży
-możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji

  • Praca Lesznowola
  • Doradca Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544