Doradca klienta w sklepie Tchibo - CH Reduta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubisz kontakt z ludźmi i chętnie zdobywasz nową wiedzę – dołącz do naszego zespołu! Poznaj fascynujący świat kawy i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem.

Obecnie, dla naszego Klienta – Tchibo, poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku oraz aromatyczną, świeżo parzoną kawę.

Lokalizacja: Warszawa

Oczekujemy

  • otwartości, łatwości w nawiązywaniu relacji
  • chęci do zdobycia pracy, zaangażowania
  • pozytywnego nastawienia, otwartości
  • mile widziana książeczka/orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • stawkę godzinową w wysokości 28,10 zł/h brutto
  • możliwość pracy na pełen etat
  • elastyczny grafik
  • pełne wdrożenie i szkolenie do pracy
  • comiesięczny darmowy pakiet kawy lub herbaty, według Twojego wyboru
  • perspektywa rozwoju w firmie, która trzykrotnie zdobyła prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

Zadania

  • obsługa kasy fiskalnej
  • praca na barze
  • pomoc klientom w wyborze produktu
  • dbanie o wygląd ekspozycji

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567