Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Styl Drzewa Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Doradztwo oraz aktywa sprzedaż produktów z marki premium (drzwi, schody i podłogi dębowe).
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem poprzez najlepszą obsługę klienta na każdym etapie sprzedaży (kontakt bezpośredni, mailowy oraz telefoniczny).
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z ustalonym procesem sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów.
  • Współpraca z architektami, projektantami i wykonawcami oraz dbanie o prawidłowy i efektywny przepływ informacji.
  • Planowanie i koordynacja zamówień oraz prac montażowych u naszych klientów.

Wymagania

  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego od początku do końca i znajomość technik sprzedaży.
  • Ta praca jest dla Ciebie jeżeli posiadasz łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami i świetnie komunikujesz się z ludźmi.
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie jest Twoją obsesją i rozumiesz jej znaczenie.
  • Szukamy osób, które są zaangażowane i z motywacją na realizację planów sprzedażowych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem.
  • Mile widziane jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze klienta w branży budowlanej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + jasny i przejrzysty system premiowy - uzależniony od osiąganych wyników. Najlepsi zarabiają do 12 000 zł brutto !
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dofinansowanie do benefitów; karta MultiSport oraz pakiet Medicover.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych Firmy.
  • Sprzedaż produktów, o które Klienci sami przychodzą i się pytają!
  • Pełne i realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej.
  • Współpracę na lata w jedynej branży jaka nigdy nie znała kryzysu.

  • Praca Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Doradca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721