Doradca Klienta w salonie sprzedaży
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
STYL DRZEWA
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Kreatywne doradztwo i sprzedaż: Będziesz prowadzić ekscytujące rozmowy doradcze, promując nasze unikalne produkty marki premium; podłogi, drzwi i schody dębowe.
Budowanie relacji z klientem: Tworząc pozytywne relacje z Klientami oraz dbając o ich zadowolenie będziesz tworzyć spersonalizowane rozwiązania.
Pozyskiwanie nowych klientów z energia: Będziesz aktywne poszukiwać nowych klientów, wykorzystując przy tym swoją energię i pomysłowość.
Kreatywna współpraca z profesjonalistami: Łączenie sił z architektami, projektantami i wykonawcami, aby tworzyć razem nowe, inspirujące projekty.
Zarządzanie planowaniem i koordynacją: Z pasją będziesz planować i koordynować zamówienia oraz prace montażowe, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Nasze wymagania:
Samodzielność w sprzedaży: Jeśli czujesz, że potrafisz samodzielnie prowadzić procesy handlowe i masz swój własny sposób na przekonywanie klientów, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!
Łatwość w nawiązywaniu relacji: Jeżeli komunikacja z ludźmi to Twój forte, a budowanie relacji z klientami sprawia Ci przyjemność, to ta praca czeka na Ciebie!
Obsługa klienta na najwyższym poziomie: Cenisz obsługę klienta na najwyższym poziomie i potrafisz dostarczać im niezapomniane doświadczenia.
Zaangażowanie i motywacja: Poszukujemy osób, które wnoszą energię i motywację do realizacji planów sprzedażowych. Twój entuzjazm będzie tutaj kluczowy!
Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem: Jesteśmy zespołem dobrze zorganizowanym. Cenimy pracę własną i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
Doświadczenie w branży budowlanej (mile widziane): Chociaż doświadczenie w sprzedaży czy obsłudze klienta w branży budowlanej to dodatkowy atut, to równie chętnie witamy osoby, które dopiero startują w tej dziedzinie!
Język angielski: znajomość na poziomie komunikatywnym to świetny atut, ale nie martw się, jeśli jeszcze się uczysz. Jesteśmy otwarci na rozwój i gotowi Cię wspierać.
Prawo jazdy kategorii B: Posiadanie czynnego prawa jazdy jest dla nas ważne, bo doceniamy mobilność i gotowość do działania.
To oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: Niech Twoje wysiłki zawsze są doceniane! Oferujemy dwuskładnikowe wynagrodzenie z klarownym systemem premiowym.
Bez sufitowy system premiowy: Im lepsze wyniki, tym wyższa premia!
Najlepsi zarabiają do 8 000 zł do ręki ! Może Tobie uda się więcej?
Stabilne zatrudnienie: Zależy nam na długotrwałej współpracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, abyś mógł/mogła skupić się na rozwijaniu swojej kariery.
Rozwój zawodowy i awans: U nas masz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Cenimy ambicje i wspieramy awans w strukturach sprzedażowych firmy. Twój sukces to nasz sukces!
Sprzedaż zadaniowa: Nie musisz szukać klientów – oni sami przychodzą! Oferujemy sprzedaż produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Pracujesz z zapytaniami zamiast ich szukać.
Wsparcie merytoryczne: Nie jesteś sam/sama. Nasza wyspecjalizowana kadra managerska oferuje pełne i realne wsparcie merytoryczne. Razem z Tobą rozwijamy strategie sprzedażowe.
Stabilność w niespokojnych czasach: Branża, w której działa nasza firma, jest jedną z niewielu, której nie dotyka kryzys. Oferujemy współpracę na lata w jedynym obszarze, który nigdy nie zaznał trudności.

  • Praca Olsztyn
  • Tajemniczy klient Olsztyn
  • Doradca podatkowy w Polsce Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Doradca Olsztyn
  • Specjalista ds. obsługi klienta Olsztyn
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Olsztyn
  • Pracownicy uczelni w Polsce Olsztyn
  • Doradca inwestycyjny Olsztyn
  • Doradca restrukturyzacyjny Olsztyn
  • Doradca finansowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532