Doradca Klienta w Punkcie Sprzedaży Tchibo CH Serenada
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Jeżeli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą lubiącą kontakt z innymi ludźmi, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Miejsce wykonywania pracy: Kraków CH Serenada

Oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
  • posiadania książeczki sanepid
  • dyspozycyjności do pracy minimum 80h pracy w miesiącu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę 27,70 zł/h brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty
  • benefity w postaci dofinansowania do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

Zadania

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • dbanie o ekspozycję sklepu

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659