Doradca klienta w punkcie sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i usług w oddziale firmy
  • Dopasowywanie i prezentowanie oferty klientom
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Przyjmowanie reklamacji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy:

  • Umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny)
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia od sprzedaży
  • Dofinansowanie do karty multisport i prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Praca głównie w dni robocze (przeważnie jeden weekendowy dzień pracy w miesiącu)
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do preferencji pracownika

Numer kontaktowy:

Wrocław 791679774

Bydgoszcz 575553941

Świebodzin 575553942

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567