Doradca klienta w dziale mięsnym
  • Dobre (pow. miński, gm. Dobre)
mazowieckie, Dobre (pow. miński, gm. Dobre), mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.
  • Efektywna ekspozycja oraz sprzedaż produktów (mięso, wędliny, sery).
  • Monitorowanie świeżości produktów.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności komunikacyjne i tworzenia dobrych relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.
  • Wymagane badania sanitarne.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Extra benefity jak talony na święta, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251