Doradca Klienta w Contact Center
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Talent Place
27. 8. 2024

Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz się rozwijać? A może zależy Ci na stabilności zatrudnienia i umowie o pracę? To może być Twoja szansa na zdobycie doświadczenia w branży bankowej.
Obecnie poszukujemy osób do Contact Center banku zlokalizowanego w centrum Wrocławia.
Opis stanowiska
Twoja praca będzie polegać na telefonicznym kontakcie z klientami banku. Możesz się spodziewać zadań takich jak:
rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów
prowadzenie sprzedaży produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów
realizowanie operacji bankowych
budowanie dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi
Dołączając do firmy przejdziesz przez 2-tygodniowe płatne szkolenie - poznasz ofertę banku i procedury działania w różnych sytuacjach, z którymi mogą zgłaszać się klienci.
Wymagania
Szukamy osób, które spełniają poniższe kryteria:
mają wykształcenie min. średnie
są dyspozycyjne do pracy na cały etat
są komunikatywne i pozytywnie nastawione do świata
mają dobrą dykcję - to bardzo istotne przy kontakcie telefonicznym z klientami
są gotowe pracować zmianowo
są otwarte na ciągłą naukę i dostosowują się do zmian
Oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
płatne 2-tygodniowe szkolenie na początku pracy
prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
system kafeteryjny, który pozwoli m.in. na dofinansowanie do lunchów i bilety do kina
możliwość wewnętrznych awansów już po 3 miesiącach pracy stałej
dofinansowanie do wypoczynku i studiów
dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych
atrakcyjne premie
Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Kliknij przycisk aplikuj i wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną.
Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567