Doradca klienta- umowa zlecenie
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Polska
Adreams M. Smerda Sp.k.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlecenie)

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

  • Praca Ostrołęka
  • Doradca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714