Doradca klienta/Szef kuchni - kuchni orientalnej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Farutex Sp. z o.o.
3. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalne doradztwo dla klientów w zakresie doboru produktów
  • przygotowywanie i prowadzenie pokazów kulinarnych i warsztatów dla klientów oraz pracowników firmy
  • współpraca wewnątrz firmy z zespołami sprzedaży, marketingu oraz zakupów
  • planowanie i organizacja kalendarza studia kulinarnego Akademii Orientu​
  • opiniowanie produktów i wpływ na asortyment firmy
  • śledzenie trendów i poszukiwanie nowości produktowych
  • udział w różnorodnych projektach z branży HoReCa

WYMAGANIA:
  • doświadczenie i wiedza z zakresu gastronomii znajomość kuchni azjatyckich
  • kreatywność kulinarna i pasja do gotowania
  • orientacja biznesowa
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i autoprezentacji
  • inicjatywa i duża samodzielność
  • gotowość do wyjazdów służbowych- pokazy w całej Polsce

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia techniczne oraz produktowe
  • współpracę z renomowanymi szefami kuchni
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • pracę z wykorzystaniem nowości produktowych oraz pełnego asortymentu Bidfood Farutex

  • Praca Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190