Doradca Klienta - sprzedaż usług - telefon i lokalnie
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
Euro-Part Cezary Walczak
9. 10. 2024

Firma EURO-PART w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług związanych ze sprzedażą, serwisem i wynajmem wózków widłowych nowych i używanych takich firm jak: Jungheinrih, Still, Linde, Nissan oraz Toyota. Wózki widłowe są świetnym rozwiązaniem logistycznym dla wielu firm, których użytkowanie wspomaga procesy logistyczne. Wielu Klientów współpracujących z firmy EURO-PART wózki widłowe ceni nas za szeroką ofertę, profesjonalizm oraz niezawodne doradztwo na etapie wyboru wózków widłowych do swojej firmy.

Opis Stanowiska

  • Opis stanowiska pracy:
  • sprzedaż usług serwisu
  • sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych .
  • praca od poniedziałku do piątku od. 8.00 - do 16.00
  • teren działania woj. mazowieckie
  • utrzymywanie relacji posprzedażowych z klientem
  • rozmowa przez telefon
  • prowadzenie negocjacji cenowych w wyznaczonym zakresie
  • wykonywanie ofert, a następnie kontakt

Wymagania

  • osoby z doświadczeniem w handlu, lub nie ..
  • sposoby która potrafi i nie boi się telefonu, a dodatkowo potrafi z niego korzystać nie tylko odbierać i przeglądać "socialmedia"
  • potrafi zrobić ofertę
  • zna obsługę komputera na poziomie Ms. Office.
  • sumienna i potrafiącą dotrzymywać terminów.
  • Posiadającą prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą pracę
  • Wdrożenie do pracy.
  • Umowę o pracę
  • Samochód firmowy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia z UDT,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Stały klarowny proces sprzedaży.

  • Praca Otwock
  • Doradca Otwock
  • Doradca otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087