Doradca Klienta / sprzedawca w salonie garniturowym
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Kubenz sp. z o.o.
25. 4. 2024

Zatrudnimy Doradcę Klienta w salonie garniturowym z możliwością awansu wewnętrznego .
Miejsce pracy Factory Kraków Centrum Handlowe Modlniczka .
Twój zakres obowiązków:
-sprzedaż produktów zgodnie z standardami firmy
-dbanie o najwyższą jakość obsługi
Nasze oczekiwania:
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
-umiejętność słuchania Klientów i dobór odzieży odpowiadający ich potrzebom
-dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
-doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-umowę o pracę / umowę zlecenie
-możliwość wypracowania premii
-realną szansę na awans
-pakiet szkoleń

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659