Doradca klienta/sprzedawca
  • Świnoujście
Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Natalia
12. 4. 2024

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.
Ambasador / Ambasadorka Marki
OBOWIĄZKI:
-Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż produktów tytoniowych, wypożyczenia oraz wymiana sprzętu)
-Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta
-Prezentacja innowacyjnego produkt tytoniowego premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi
-Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących
-Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży
-Wsparcie posprzedażowe Klientów
-Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi
-Stawiasz dobro Klienta zawsze na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu
-Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży
-Jesteś dyspozycyjny  120 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-Atrakcyjną stawkę godzinową - 30 zł brutto/h
(+ dodatki godzinowe od 4 do 12 PLN brutto uzależnione od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)
*W przypadku osoby ze statusem studenta do 26 r.ż. stawka brutto = stawka netto.
-Premie do 1050zł brutto
-Ekwiwalent na zakup stroju
-Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego oraz zespołu

  • Praca Świnoujście
  • Doradca Świnoujście
  • Sprzedawca Świnoujście
  • Świnoujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190