Doradca Klienta Sieci Telekomunikacyjnej
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Unique People sp. z o.o.
21. 5. 2024

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla swojego klienta CCDS.

Szukamy uczniów i studentów od 16 roku życia do pracy w największym call center w Polsce.

Wszystkiego nauczymy wystarczy tylko zaangażowanie!

Praca jest stacjonarna w centrum Łodzi

Twoje Zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów zwykłych jak i biznesowych,
  • prezentowanie aktualnych ofert Klientom,
  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszej oferty dla Klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez managera.

Poszukujemy osób, które:

  • komunikatywne i zorientowane na cel,
  • mają entuzjazm do działania i potrafią nim inspirować innych,
  • są dyspozycyjne min. 100 h w miesiącu,
  • chcą pracować tak, aby inni cieszyli się, że mają ich w swoim zespole :)

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność min 25h w tygodniu - grafik układasz samodzielnie!
  • obecność na pakiecie wdrożeniowym przygotowującym do pracy trwającym 5 dni po 6h,
  • biegłej znajomości języka polskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, sam/a ustalasz swoje godziny pracy po weryfikacji z managerem,
  • wynagrodzenie podstawowe 27,70zł oraz atrakcyjny system premiowy,
  • możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych,
  • wsparcie trenera i managera,
  • pracę w samym centrum miasta.

Aplikuj! Zapraszamy!

  • Praca Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678