Doradca klienta salon optyczny Wrocław (Jagodno)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Optyk Plus Spółko z o. o.
26. 9. 2024

Poszukujemy dynamicznego i zaangażowanego Doradcy klienta do naszego nowo otwieranego salonu optycznego we Wrocławiu. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, lubisz pracować z ludźmi i szybko się uczysz, to właśnie Ciebie szukamy!
Główne obowiązki: Obsługa klienta Sprzedaż bezpośrednia Dbanie o estetykę i porządek w salonie.
Wymagania: Doświadczenie w pracy w sprzedaży bezpośredniej Chęć do nauki Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami Mile widziane - doświadczenie w branży optycznej.
Oferujemy: Wynagrodzenie w przedziale od 4500 do 7000zł brutto na okres próbny (3 miesiące), zależne od doświadczenia i umiejętności. Po okresie próbnym atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz prowizji od sprzedaży. Możliwość awansu w różnych kierunkach w dynamicznie rozwijającej się sieci salonów optycznych, takich jak kierownictwo, prowadzenie szkoleń, logistyka, kierownik regionalny czy przedstawiciel handlowy. Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym. Współpracę z koordynatorem marketingu na całą sieć salonów. Pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością realizacji własnych pomysłów.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: @ z dopiskiem Doradca Klienta - Wrocław”.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży optycznej!

  • Praca Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132