Doradca Klienta - Sales Advisor
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Selene Materace
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

Aktualnie szukamy dynamicznych, energicznych i ambitnych handlowców, którzy dołączą do naszych zespołów, w salonach w Warszawie i Poznaniu. Jeśli masz pasję do obsługi klienta i jesteś komunikatywny/a, to jest praca dla Ciebie!

U nas dowiesz się, że podstawą wygodnego snu jest odpowiedni materac Jako nasz Ambasador, będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za poprawę jakości snu naszych klientów poprzez dopasowanie oferowanych przez nas produktów do ich potrzeb.

Wszystko to w przyjemnym otoczeniu, o które sam zadbasz i na którego wygląd będziesz mieć realny wpływ.

Nasz wizerunek to coś, na czym nam zależy, a Ty będziesz naszą „twarzą”, więc będziesz go kreować.

Postawione przed Tobą cele sprzedażowe będą napędzać Cię do działania, a radość z ich realizacji motywować do dalszej pracy.

Nasze wymagania

Świetnie byłoby, gdybyś miał/a doświadczenie w handlu, natomiast jeśli go nie masz... Aplikuj, a my zrobimy z Ciebie eksperta do spraw snu!

To oferujemy

W tym roku świętujemy nasze 25-lecie! Mamy 19 salonów w największych miastach w całej Polsce! U nas znajdziesz stabilność zatrudnienia.

Pracując u nas, od pierwszego dnia otrzymujesz umowę o pracę.

Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas w formie podstawy i prowizji za sprzedaż (masz realny wpływ na jego wysokość).

Zależy nam na tym, abyś był jak najlepszym handlowcem i w tej roli czuł się pewnie, więc tuż po zatrudnieniu odbędziesz niezbędne szkolenia produktowe.

Później też nie zostaniesz pozostawiony sam sobie! Wszyscy wciąż uczymy się czegoś nowego podczas cyklicznych szkoleń w różnych zakątkach Polski.

Ponieważ atmosfera w pracy to coś, na czym nam ogromnie zależy, podczas szkoleń łączymy przyjemne z pożytecznym podczas wspólnych integracji

Każdy z nas oprócz pracy ma swoje życie prywatne, dlatego do planów pracy podchodzimy racjonalnie. Dbamy o sprawiedliwy grafik, szanując swoje dni wolne.

Pracując u nas, nasze wysokiej jakości produkty możesz nabyć dla siebie i swoich bliskich z atrakcyjnym rabatem pracowniczym.

Benefity

kawa / herbata

napoje

paczki świąteczne

Czas pracy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Zniżki na firmowe produkty wysokiej jakości

Spotkania integracyjne

Motywujące konkursy

Prywatna opieka medyczna w Allianz

Ubezpieczenie na życie w PZU

Pakiet Sportowy Multisport

O NAS :)

Tematem sypialni i snu zajmujemy się już od kilkunastu lat – od 1999 roku kiedy powstała firma Selene, zdobywamy doświadczenie, uczymy się, szkolimy, kreujemy, poprawiamy i doskonalimy się. Nie mamy dość. Skupiamy się na tym, by znaleźć u nas wszystko to, co jest potrzebne.

Właśnie o to nam chodzi – aby klient nie musiał mieć zaawansowanej wiedzy technicznej o budowie materacy ani innych dostępnych na rynku rozwiązaniach z zakresu ergonomii snu. Nasz team, jest po to, aby wiedzieć, wyjaśniać i radzić, a klienci po to, aby odpoczywać i czerpać z codziennej regeneracji jak najwięcej.

Nie ukrywamy – my kochamy spać i dążymy do tego, żeby zarówno nasi pracownicy jaki i klienci pokochali. Jesteśmy zróżnicowaną grupą, lubiących się ludzi, choć każdy z nas jest inny i wnosi na pokład inną wiedzę, różne pomysły i energię. Łączy nas jednak pasja i zaangażowanie w zdrowy sen. Poprzez tworzenie nowych rozwiązań kreujemy zmiany warunków codziennego życia. Dostępny u nas asortyment z pewnością zaspokoi gusta najbardziej wymagających.

Jesteśmy Selene Materace – i przede wszystkim oferujemy naszym klientom właśnie komfortowe, wykonane z najnowszej generacji surowców materace, ale nie tylko! W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znajduje się również szeroki asortyment poduszek, kołder, łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży, pościeli, które zapewniają zdrowy i w 100% dobrze wykorzystany sen.

Wiemy jak wygląda dzisiejszy świat, jak gonimy, jak wszyscy śpieszymy, jak mało czasu mamy na wypoczynek i głęboki sen. W teorii już też zapewne każdy wie, że 1/3 życia spędzamy w łóżku, że nasza „moc” za dnia, zależy od naszego komfortowego snu nocą.

My przechodzimy do praktyki i działania. Dołącz do nas, zapraszamy!

  • Praca Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Doradca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Doradca inwestycyjny Poznań
  • Doradca restrukturyzacyjny Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Doradca ubezpieczeniowy Poznań
  • Doradca rolniczy Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690