Doradca Klienta - Rumia
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Provident Polska S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Chcesz mieć wpływ na wysokość zarobków?

  • Na początek dostajesz wynagrodzenie gwarantowane i bazę klientów. Sprzedajesz pożyczki, ubezpieczenia, pakiety medyczne, odbierasz raty i za wszystko otrzymujesz pieniądze. Zajęcie jest intensywne, ale im więcej działasz tym więcej zarabiasz.
  • Jako Doradca Klienta co tydzień odwiedzasz swoich klientów w domach, odbierasz raty. Nie tylko sprzedajesz, poznajesz ludzi, potrafisz wybrać produkt, który będzie dla nich najlepszy. Wiesz, że za każdym klientem stoi historia warta poznania. Pomaganie ludziom daje Ci satysfakcję!

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z wypłatami co tydzień
  • Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS.
  • Bezpłatny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych, wsparcie Doradcy Klienta Eksperta oraz Kierownika
  • Promocje zapewniające dodatkowe wynagrodzenie
  • Materiały reklamowe
  • Narzędzia : aparat telefoniczny oraz Tablet
  • Elastyczne godziny świadczenia usług – możliwość pogodzenia z inną pracą

  • Praca Rumia
  • Doradca Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782