Doradca Klienta- Refrakcjonista
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
Ziko Optyk z o.o..
1. 10. 2024

Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok

najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół

profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej

pracy.

W związku z rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań refrakcji
  • Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Aktywny udział w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta
  • Stosowanie standardów obsługi Klienta zgodnie z wymogami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Praca Mielec
  • Doradca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667