Doradca Klienta Premium - Pułtusk i okolice
  • Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Mazowieckie, Polska
NN Fin
9. 8. 2024

Oczekujesz WIĘCEJ niezależności i czasu, by realizować się zawodowo? A może czas na WIĘCEJ wartościowych relacji, wyzwań i docenienia finansowego? Dołącz do nas i daj sobie przestrzeń… na WIĘCEJ. U nas znajdziesz WIĘCEJ poczucia, że nie tylko sprzedajemy, ale przede wszystkim – pomagamy.
Twój zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych.
• Spotkania z klientami oraz stały kontakt telefoniczny.
• Wysoki poziom obsługi klientów oraz dopasowywanie oferty do ich potrzeb.
To oferujemy:
• WIĘCEJ na Twoim koncie – Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie.
• WIĘCEJ elastyczności – pracujesz w oparciu o swoją działalność gospodarczą. Twoje wynagrodzenie nie ma limitów zarobkowych, a Ty masz większą elastyczność podatkową.
• WIĘCEJ praktycznych narzędzi – wspieramy naszych Doradców praktycznymi narzędziami np. platformy szkoleniowe i sprzedażowe, które pomagają w sprzedaży i wymianie wiedzy.
• WIĘCEJ praktycznej wiedzy – nauczymy Cię wszystkiego o ubezpieczeniach, to co będzie Ci potrzebne. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.
• WIĘCEJ z życia – zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!
• WIĘCEJ możliwości awansu – my je stwarzamy, a Ty wybierasz swoją ścieżkę. Możesz być Doradcą, ale możesz też zbudować swój własny zespół sprzedażowy i awansować na rolę menadżera.
• WIĘCEJ motywacji – programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować, a będziesz mieć szasnę zwiedzić z nami nie jeden
• WIĘCEJ dodatkowych korzyści – Prywatne ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport i ubezpieczenie grupowe.
Nasze wymagania:
• Otwartość na współpracę w oparciu o umowę B2B (własna działalność gospodarcza).
• Wykształcenie min. średnie – warunek konieczny
• Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.
• Zdolności komunikacyjne, nastawienia na cel i świetne zorganizowanie czasu pracy.
• Nastawienie na długofalową współpracę.
• Gotowość do zdobywania wiedzy.
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli masz wszystko, co wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)
Rozumiemy Twoje ambicje, potrzeby i marzenia, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję finansową, ale też dajemy Ci przestrzeń na WIĘCEJ samorealizacji. Jak? Oferując innowacyjne narzędzia, ciekawe ścieżki rozwoju i produkty, które aż chce się polecać.

  • Praca Pułtusk
  • Doradca Pułtusk
  • Doradca pułtuski
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544