Doradca Klienta (praca online, w domu, bez doświadczenia)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Mieszko Adamczak
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy osób na stanowisko:
Specjalista ds. Afiliacji/Social Media/Marketing/Usługi
Co oferujemy:
Wysokość wynagrodzenia 1500 PLN - 6000 PLN miesięcznie a nawet więcej, w zależności od Twojego zaangażowania, im wiecej poświęcisz czasu tym więcej uda Ci się zarobić
Rozliczanie odbywa się na podstawie umowy współpracy
Wypłaty na twoje konto bankowe
Pełne wsparcie Eksperta oraz Zespołu i pomoc na każdym kroku
Praca zdalna, w domu lub gdziekolwiek będziesz, potrzebujesz jedynie komputera lub Smartfonu z dostępem do Internetu
Elastyczne godziny pracy, to ty decydujesz ile pracujesz
Nie wymagamy doświadczenia, zapewnimy pełne szkolenie
Opis stanowiska pracy:
Reklama oraz promocja produktów, my dajemy propozycje, ty wybierasz czym się bedziesz zajmować
Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami na wybranych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Tik tok, itd.)
Praca odbywa się 100% w Internecie
Wymagania:
Wiek 18+
Obywatelstwo polskie
Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu
Obsługa komputera i smartfonu na poziomie podstawowym
Motywacja do pracy i chęć osiągniecia wysokich wyników
Nie wymagamy:
rozmów przez telefon
jeżdżenia po klientach
zakupu pakietów startowych
wkładu finansowego
Zgłoś się do nas, w każdym momęcie możesz zrezygnować a, może akurat znajdziesz coś dla siebie dzięki czemu małym nakładem sił i czasu uda się zarobić fajne pieniądze

  • Praca Szczecin
  • Gospodarz domu Szczecin
  • Tajemniczy klient Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Doradca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Doradca finansowy Szczecin
  • Doradca ubezpieczeniowy Szczecin
  • Doradca inwestycyjny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941