Doradca Klienta, Katowice, Galeria Katowicka
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
KODANO
16. 9. 2024

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 20 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów optycznych
  • dbanie o asortyment i ekspozycję w salonie sprzedażowym
  • obsługa posprzedażowa Klienta
  • zachowanie najwyższego standardu obsługi

Nasze wymagania

  • najważniejszy jest dla nas Zespół, więc oczekujemy umiejętności pracy w Zespole
  • komunikacyjność - zależy nam na prokliencka postawie i otwartości na ludzi
  • chęć zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju
  • dyspozycyjność (praca na cały etat, w tym również w weekendy)
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (praca na celach sprzedażowych)

To oferujemy

  • umowę o pracę i perspektywę długiej współpracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję, zależną od Twoich predyspozycji sprzedażowych
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie oraz Twojej rodziny w ramach platformy multikafeteryjnej
  • szkolenia dopasowane do Twoich aktualnych umiejętności (bardzo częste - minimum raz w miesiącu, które prowadzone są przez naszych Trenerów)
  • konkursy sprzedażowe
  • atrakcyjne rabaty na okulary dla Pracowników
  • możliwość rozwoju (gdy potrzebujemy obstawić wyższe stanowiska, zawsze najpierw rozglądamy się wśród "swoich")

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Będziesz miał wpływ na swój realny rozwój w innowacyjnej firmie, która jest nową marką w branży optycznej. Praca w naszej firmie, ze względu na niszową branżę to także wyzwania dające poczucie satysfakcji zawodowej, ale też osobistej.
  • W naszej firmie nie liczą się jedynie relacje czysto biznesowe, tworzymy dobrą atmosferę pracy poprzez organizację regularnych spotkań, wyjazdów i atrakcji teambuildingowych.
  • Stale podnosimy jakość naszej komunikacji w zespole organizując wspólne inicjatywy integracyjne.

Zapraszamy Cię do uczestniczenia w rozwoju bardzo dynamicznej branży optycznej.

Wierzymy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem, dlatego stawiamy sobie ambitne cele, które mają za zadanie wspierać rozwój zawodowy i osobisty każdego pracownika.

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567