Doradca Klienta Indywidualnego
  • Nasielsk
Nasielsk, Nasielsk, Masovian Voivodeship, Polska
PKO Bank Polski SA
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nasielsk

Twój zakres obowiązków

  • masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,
  • jesteś profesjonalny i budujesz przyjazne relacje z klientami,
  • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,
  • przeprowadzasz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

Nasze wymagania

  • interesujesz się branżą finansową – i chcesz tę wiedzę rozwijać,
  • lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby,
  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • masz doświadczenie w pracy związanej z finansami, sprzedażą lub obsługą klientów (mile widziane).

To oferujemy

  • umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne,
  • zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje,
  • pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy,
  • prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze,
  • profesjonalne szkolenia - bo liczy się Twój rozwój.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Administratorem danych osobowych osób odpowiadających na niniejsze ogłoszenie będzie PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy Puławskiej 15, 02-515 („Spółka”). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Spółce. Możliwy kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@pkobp.pl Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz Państwa uprawnienia wynikające z tego faktu, zostały opisane na formularzu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Spółki, w zakładce dedykowanej ochronie danych (RODO).

  • Praca Nasielsk
  • Doradca Nasielsk
  • Nasielsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851