Doradca klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mennica Polska S.A. S.K.A.
11. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zrozumiałe przedstawienie oferty tj. procedury zakupu + doradzanie klientom w wyborze formy i gramatury oferowanych produktów w złocie i srebrze
  • Kompleksowa obsługa klienta w sklepie – aktywna sprzedaż
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Obsługa i rozliczanie różnych form płatności
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość, samodzielność
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Nastawienie na realizacje wyznaczonego celu
  • Znajomość pakietu Office(Word, Excel)
  • Wyższe wykształcenie( Zarządzanie, Finanse, Bankowość)
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190