Doradca klienta ds. ubezpieczeń
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Ewelina Ratajczak-Janicka F&M FINANCE & MOBILE
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji ze stałymi klientami

- Badanie potrzeb, proponowanie rozwiązań, monitoring współpracy,

- Aktywności sprzedażowe: przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, spotkania z klientami (online, f2f)

- Zawieranie umów, obsługa bieżących rozwiązań klienta, modyfikacje

Nasze wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

- odwagi i kreatywności

- umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami-

- gotowości do nauki i rozwoju

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

- niekaralności

- wykształcenia min. średniego

- wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

CO CI ZAPEWNIMY:

- stałą kwotę wypłacaną co miesiąc

- premie kwartalne i prowizje

- elastyczne godziny pracy

- sprawny proces wdrażania i szkolenia sprzedażowe

- świetną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole

- codzienne wsparcie

- możliwość nabycia doświadczenia

- swobodę w działaniu oraz otwartość na pomysły

- narzędzia oraz standardy pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy największą firmą w swojej branży na rynku. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami dla klientów indywidualnych oraz firmowych. W związku z rozwojem obszaru w Gdyni i Gdańsku poszukujemy nowych członków zespołu.

Jeżeli chcesz się rozwijać, zarabiać dobre pieniądze oraz dołączyć do jednego z najlepszych zespołów w branży finansowej aplikuj!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ewelina Ratajczak-Janicka F&M FINANCE & MOBILE z siedzibą w: Szkolna 16, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: e.ratajczak.janicka@gmail.com.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Doradca inwestycyjny Gdańsk
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdańsk
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523