Doradca Klienta ds. sprzedaży ubezpieczeń online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
12. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ubezpieczeń oraz dodatkowych usług (finansowanie, pakiety serwisowe).
  • Doradzanie klientom w wyborze najlepszych ubezpieczeń, bazując na ich potrzebach.
  • Budowanie relacji z klientami i realizacja planów sprzedażowych (telefon, mail, CRM).
  • Wykorzystywanie mediów społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok) do działań sprzedażowych.
  • Współpraca z zespołem i obsługa klientów marek grupy Volkswagen.

Nasze wymagania

  • Osoby po studiach (mile widziane: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość).
  • Osoby z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych (ubezpieczenia, finanse, motoryzacja, call center).
  • Komunikatywność, z umiejętnościami negocjacyjnymi i znajomością technik sprzedaży.
  • Z doświadczeniem w obsłudze klienta B2B i B2C oraz prowadzeniu korespondencji mailowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej i przyjazną atmosferę.
  • Benefity: kawa, herbata, spotkania integracyjne, zniżki na produkty i usługi.
  • Dostęp do pełnej oferty ubezpieczeń dla różnych marek pojazdów.
  • Niezbędne narzędzia pracy i łatwy dojazd do biura.

  • Chcesz pracować w firmie, która idzie z duchem czasu, stawia na innowacje i nowoczesne podejście do klienta?
  • Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży ubezpieczeń motoryzacyjnych!
  • Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567