Doradca klienta ds. OZE
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
QBIAC PV DOMINIK KUBIAK SPRZEDAŻ INSTALACJI PV
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

-pozyskiwanie klientów-sektor biznesowy ,rolniczy oraz klienci indywidualni

-realizacja planów sprzedaży

-podpisywanie umów sprzedażowych

-raportowanie wyników

-zarządzanie podległym terenem sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • dyspozycyjność
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
  • konsekwencja w planowaniu i działaniu
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia branżowe i sprzedażowe
  • nienormowany czas pracy
  • planowanie własnego dnia pracy
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

O nas

Jesteśmy lokalna firma

Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie miasta Kalisza i wielkopolski

Zajmujemy się sprzedażą montażem serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

Prowadzimy bezpłatne konsultacje dla klientów z sektora biznesowego ,rolniczego i klientów indywidualnych

Zespół doradców , instalatorów uczestniczy w procesie ciągłego doskonalenia w zakresie wiedzy na temat OZE

Doradzamy w zakresie pozyskania dotacji wraz ze wsparciem związanym z dokumentacją

Nasi klienci są pod stałą opieką po realizacji naszej usługi

Dzięki profesjonalnej obsłudze stabilnej polityce cenowej portfel naszych klientów sukcesywnie się powiększa i daje nam możliwości rozwoju

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez QBIAC PV DOMINIK KUBIAK SPRZEDAŻ INSTALACJI PV z siedzibą w: Widok 102/2, 62-800 Kalisz (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kubiak_dominik@wp.pl.

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kalisz
  • Tajemniczy klient Kalisz
  • Doradca Kalisz
  • Doradca Kalisz Pomorski
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Specjalista ds. transportu Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179