Doradca klienta ds. OZE
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
RS DEVELOPMENT GROUP sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawianie ofert naszej firmy klientom w zakresie sprzedaży produktów wysokiej rangi (termomodernizacja, pompy ciepła, piece na pellet, fotowoltaika, magazyny energii, promienniki, rekuperacja)
  • Realizacja spotkań z klientami, umówionych przez nasz wyspecjalizowany dział wsparcia sprzedaży.
  • Przygotowywanie najlepszej oferty dla klienta, wyliczonej na podstawie naszych systemów.

Nasze wymagania

  • W kontaktach z ludźmi nie masz sobie równych ;) !
  • Dążysz do wyznaczonych celów i nie wiesz co to znaczy poddać się. :)
  • Wykazujesz się gotowością do uczenia i ciągłego doskonalenia.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B (nie jest to warunek konieczny).
  • Pozytywne nastawienie ;). Wierzysz w swoje możliwości.
  • Masz zdolność do pracy w terenie, ponieważ rola obejmuje odbywanie spotkań z klientami, które są umawiane przez nasz zespół wsparcia sprzedaży.
  • Chcesz oferować ludziom rozwiązania które wniosą realną wartość w ich życie.

To oferujemy

  • Oferujemy solidną podstawę finansową, wzbogaconą o jeden z najbardziej atrakcyjnych na rynku systemów prowizyjnych oraz premiowych. NIE MA GÓRNEJ GRANICY ZAROBKÓW!
  • Praca na produktach które wniosą realną wartość w życie klienta. Oferujemy topowe produkty branży OZE na rynku, więc gwarantujemy wysoką jakość usługi.
  • Naszym przedstawicielom zapewniamy gruntowne szkolenia z zakresu energetyki odnawialnej oraz najskuteczniejszych technik sprzedażowych, aby mogli świadczyć profesjonalne doradztwo dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, które znacznie przyczyniają się do ich realnych wyników biznesowych.
  • Nie musisz mieć doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy! ;)
  • Kandydatom oferujemy nie tylko produkty najwyższej klasy, ale i możliwość pracy z zespołem, który zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży.
  • Silny Back Office, żebyśmy mogli zająć się tym co idzie nam najlepiej- sprzedaż. Od reszty zadań mamy wyspecjalizowane działy.
  • Wsparcie zespołu odpowiedzialnego za umawianie jakościowych spotkań- nie musisz sam szukać potencjalnych klientów!
  • Liczne konkursy sprzedażowe (m.in. kwartalne wyjazdy na wakacje, nagrody finansowe i rzeczowe).
  • Dodatki do paliwa/leasingu.
  • Najbardziej zadowoleni klienci dzięki najszybszym terminom realizacji montażu.
  • elastyczny czas pracy (Po odpowiednim przeszkoleniu jesteś “Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem.” więc ty decydujesz kiedy jedziesz do klienta)
  • Kwartalne wyjazdy na wakacje
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia najskuteczniejszych metod sprzedażowych z najlepszymi trenerami w Polsce

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

W RS Energy dynamicznie działamy w sektorze OZE, napędzani wizją przekraczającą obecne trendy. Naszymi filarami są specjalistyczna wiedza, najskuteczniejszy system sprzedażowy, satysfakcja z pracy i maksymalne zadowolenie klientów – to one definiują nasz sukces w branży.

Zrodziliśmy się z autentycznej pasji i determinacji do bycia na czele w branży. Nieustannie się rozwijamy i wyznaczamy nowe kierunki, z ambicją i dynamizmem poruszając się w przód. Odkryj, co to znaczy być częścią naszego zespołu. Czy jesteś gotowy na pełną transformację swojego życia? Z nami sięgniesz wyżej!

W naszej rodzinie RS Energy cenimy determinację, kreatywność i dążenie do doskonałości. Wierzymy, że każdy członek naszego zespołu jest niezbędny dla osiągnięcia naszych celów. Dlatego dostarczamy naszym pracownikom szereg możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności, zapewniamy najlepsze narzędzia do pracy, które umożliwiają zarobienie najwyższych prowizji na rynku.

Dołącz do naszego teamu!

Michał Pasternak

Dowiedz się więcej:

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez RS DEVELOPMENT GROUP sp. z o.o. z siedzibą w: Henryka Strobanda 16C/14, 87-100 Toruń (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@rsenergydevelopment.pl.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732