Doradca klienta ds. materiałów budowlanych i wykończeniowych
  • Ujazd
Ujazd, Ujazd, Łódzkie, Polska
Agroskład
14. 7. 2024

AGROSKŁAD (Oddział Tuszyn) poszukuje osoby na stanowisko Doradca klienta ds. sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych
Masz żyłkę do handlu? Chcesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu!
Gwarantujemy:
*możliwość rozwoju zawodowego,
*wynagrodzenie premiujące osiągane wyniki,
*urozmaiconą i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
*stałą umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
*profesjonalne szkolenia,
*pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy),
*opiekuna na każdym etapie wdrożenia.
Opis stanowiska:
*sprzedaż i doradztwo materiałów budowlanych i wykończeniowych,
*budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
*stałe powiększanie portfolio klientów,
*przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
*bieżące raportowanie pracy w systemie do zarządzania kontaktami z klientami.
Wymagania:
*znajomość materiałów budowlanych i wykończeniowych,
*doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem,
*otwartość na Klienta, zaangażowanie,
*bardzo dobra organizacja pracy,
*umiejętność pracy w zespole,
*samodzielność, odpowiedzialność,
*prawo jazdy kategorii B.
CV prosimy przesyłać na @ dopiskiem nazwy stanowiska / Szczegółowe informacje o ofercie: 509-307-560
Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji na @ bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.
Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/
Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.

  • Praca Ujazd
  • Doradca Ujazd
  • Ujazd - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544