Doradca Klienta ds. gastronomii
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Chefs Culinar
16. 9. 2024

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?

Dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Zakopane

Twój zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy klientów sektora gastronomii
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży w swoim obszarze
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo
  • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki
  • Dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • 2-3 lat doświadczenia w sprzedaży w branży gastronomicznej, produkcja żywności, dystrybucja żywności
  • Wykształcenie min. średnie
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • Bardzo dobra orientacja w terenie i znajomość lokalnego rynku gastronomicznego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dobrze zaprojektowany system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i asortymentowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i platformy edukacyjnej
  • Program wdrożeniowy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Praca Zakopane
  • Doradca Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567