Doradca klienta dla marki modowej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
TELUS Digital
7. 10. 2024

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie do 31.01.2025.
  • Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł/h brutto + bonus.
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie.
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie.
  • Elastyczne planowanie grafiku dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Twoje zadania:

  • Doradztwo i obsługa jako pierwsza linia pomocy dla klientów i sklepów.
  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania.
  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon, mail lub czat.

Twój profil:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center.
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych.
  • Zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym.
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy z biura w Gdańsku.

  • Praca Gdańsk
  • Menedżer marki Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Doradca inwestycyjny Gdańsk
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238