Doradca klienta
  • Bielany wrocławskie
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Szukasz pierwszej pracy? Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je ukończyłeś? To świetnie się składa!

Dla naszego klienta poszukujemy doradcy handlowego, który chce rozwiać się w obszarze finansów!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • języka angielskiego min. B1
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
  • wykształcenia/doświadczenia w obszarze finansów - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy
  • pracę zmianową
  • możliwości nauki i rozwoju
  • świetną atmosferę w pracy
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną

Zadania

  • przyjmowanie i weryfikacja wniosków kredytowych
  • udzielanie informacji o kredytach i ratach
  • rejestracja danych w wewnętrznym programie komputerowym
  • drukowanie i skanowanie dokumentów

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080