Doradca Klienta (branża energetyczna)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych
  • udzielanie Klientom informacji o dostępnych usługach i procedurach
  • wykonywanie zleconych przez Klienta dyspozycji
  • obsługa reklamacji i aktualizacja danych Klientów
  • aktywne oferowanie aktualnych usług

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do udziału w szkoleniu stacjonarnym w dniach od 3 do 11 września (dni robocze)
  • dyspozycyjność do współpracy 6-8 godzin dziennie (pon.-pt. między 8:00 a 18:00)
  • komunikatywność, empatia oraz nastawienie na realizację celów
  • dobra znajomość obsługi komputera (płynne poruszanie się w internecie)
  • doświadczenie w obsłudze Klienta w Contact Center

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia: 28,10zł/godz. brutto (studenci) oraz 31,25zł/godz. brutto (umowa zlecenia z ZUS)
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników - do 500zł/mies. brutto
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z wynagrodzeniem godzinowym, jak za współpracę
  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje - nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji
  • komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Lublina
  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM
  • dodatkowe wynagrodzenie za polecenie Znajomych do współpracy

Aplikuj już teraz! Widzimy się na rozmowie rekrutacyjnej, a następnie na szkoleniu!

  • Praca Lublin
  • Certyfikator energetyczny Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721