Doradca klienta biznesowego w sieci telekomunikacyjnej
  • Kraków, małopolskie
Kraków
GRH Polska
2. 8. 2024
10000-20000
Informacje o stanowisku

Doradca Biznesowy w Sieci Telekomunikacyjnej

Lokalizacja: cała Polska/ praca zdalna

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

Wynagrodzenie: 10 000 - 20 000 zł brutto

Nasz klient poszukuje doświadczonych i ambitnych osób na stanowisko Doradcy Biznesowego. Dołącz do zespołu i wspólnie buduj przyszłość nowoczesnej telekomunikacji!

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż mobilnych usług telekomunikacyjnych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi.

• Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: Wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji klientów.

• Przygotowywanie ofert i negocjacje biznesowe: Tworzenie atrakcyjnych ofert dopasowanych do potrzeb klientów oraz prowadzenie skutecznych negocjacji.

• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych: Osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych, wspierających rozwój firmy.

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży telekomunikacyjnej

• Umiejętność prowadzenia negocjacji i przygotowywania ofert handlowych

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• Proaktywność i samodzielność w działaniu

• Znajomość rynku telekomunikacyjnego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 20 000 zł brutto

• Elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy B2B

• Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca

• Wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, lubisz wyzwania i chcesz pracować w innowacyjnej branży telekomunikacyjnej, prześlij nam swoje CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com Czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w telekomunikacji!

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567