Doradca Klienta Biznesowego ORANGE POLSKA
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
GTI SP. Z O.O.
7. 8. 2024

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających blisko 110 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć 199 salonów sprzedaży na terenie całego kraju zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz ICT dla klientów biznesowych
  • negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa posprzedażowa obecnych Klientów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych (atrakcyjny system celowania na start)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów, bądź otwartość na zdobycie doświadczenia
  • zaangażowanie w realizację celów, szkoleń, pracy w terenie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi (mile widziane)

To oferujemy:

  • elastyczny model pracy
  • program wdrożeniowy, szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników (dodatkowe środki na start)
  • wysokie prowizje sprzedażowe
  • wsparcie operacyjne doświadczonych menedżerów
  • stabilne warunki pracy w ramach umowy zlecenie lub umowy B2B
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, wyjazdy integracyjne

My stwarzamy możliwości, Ty osiągasz sukces!

Dodatkowe informacje

Widełki wynagrodzenia netto w przedziale od 8000 do 14000 PLN.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • szkolenia zakończone możliwością uzyskania certyfikatu
  • zniżki na firmowe produkty i usługi sieci Orange Polska S.A.
  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Praca Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Doradca Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Doradca rolniczy Bielsko-Biała
  • Doradca inwestycyjny Bielsko-Biała
  • Doradca restrukturyzacyjny Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca ubezpieczeniowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648