Doradca Klienta Biznesowego - Informacja Biznesowa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Coface
20. 9. 2024

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl

Doradca Klienta Biznesowego - Informacja Biznesowa

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie bieżącego portfela klientów informacji gospodarczej,
  • sprzedaż usług informacji gospodarczej,
  • współpraca z pracownikami innych linii biznesowych Coface – ubezpieczenie należności i faktoring,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • monitorowanie potrzeb klientów,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
  • umiejętności prezentacji oferty,
  • nastawienia na sprzedaż i zdobywanie klientów,
  • chęci rozwoju w branży finansowej,
  • znajomości pakietu MS Office oraz aplikacji Teams,
  • czynnego prawa jazdy kat.B.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 78-letnią tradycją w branży ubezpieczeniowej, działającą w 57 krajach
  • Laptop, telefon, a jeśli potrzebujesz – monitor do Twojego domowego stanowiska pracy
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystać także do użytkowania prywatnego
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej w PZU, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie - oferujemy pakiety zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych
  • Dostęp do platformy wellbeingowej MultiLife, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i wewnętrzny spokój
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
  • Bonus (do 1500 zł) za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji
  • Wynagrodzenie składające się z dwóch elementów - podstawa + prowizja zależna od wyników
  • Elastyczny, hybrydowy system pracy – łącz życie zawodowe z prywatnym na własnych zasadach, pracując w dogodnym dla Ciebie modelu
  • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – Twój “buddy” zapozna Cię z produktem, naszą strategią sprzedaży oraz organizacją, bo brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą do pracy z nam
  • Bezpłatne, grupowe lekcje języka angielskiego z lektorem – w godzinach pracy
  • Szansę na rozwój w strukturach grupy i regionu, dzięki udziałowi w rekrutacjach międzynarodowych i współpracy z oddziałami Coface zagranicą
  • Możliwość udziału w procesie mentoringowym  – także dla nowych pracowników
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • Spotkania integracyjne, działania CSR i wolontariaty oraz akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych.

  • Praca Wrocław
  • Broker informacji Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045