Doradca Klienta Biznesowego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż samochodów z portfolio marek oferowanych przez Grupę Krotoski
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych np. eventach, targach)
  • doradztwo w zakresie dostępnych modeli oraz specyfikacji pojazdu
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów
  • prezentowanie pojazdów podczas jazd testowych
  • dbałość o stan techniczny samochodów nowych
  • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta
  • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • dbanie o dobry wizerunek Pracodawcy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz jej trendów
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B
  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • postawa proaktywna, inicjatywa i zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678