Doradca Klienta Biznesowego ds. sprzedaży usług światłowodowych Orange
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
TELL Sp. z o.o.
5. 1. 2024

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, światłowodowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • obsługa istniejącej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • praca w terenie na przygotowanych leadach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub chęć jego zdobycia,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientem zarówno osobistych, jak i telefonicznych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • chęć rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych.

To oferujemy

  • program wsparcia finansowego: obniżenie celów sprzedażowych przez okres pierwszych 6 miesięcy oraz stałą podstawę w tym okresie w wysokości 2000 zł miesięcznie (łącznie 12 000 zł podstawy w czasie wdrożenia),
  • wynagrodzenie – prowizja (liczona od każdego sprzedanego produktu) i premia (uzależniona od realizacji celów sprzedażowych i wynosi około 55% prowizji),
  • elastyczną formę współpracy z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną/ kontrakt B2B, umowę zlecenie,
  • stały dostęp do szkoleń produktowych, ofertowych oraz technik sprzedaży,
  • wsparcie sprzedażowe menagerów,
  • możliwość samodzielnego rozwoju oraz budowanie własnej sieci sprzedaży,
  • elastyczność i swobodę w działaniu.

Uruchomiliśmy Akademię Sprzedaży Bezpośredniej! Stawiasz na rozwój zawodowy? Zapraszamy do naszego zespołu!

Jesteśmy jedną z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni tworzę tę firmę. Cenimy sobie otwartość i partnerskie relacje w zespole. Tworząc przyjazną atmosferę pracy pamiętamy o potrzebie rozwoju naszych pracowników i partnerów. Szczerość, zaangażowanie i wsparcie zespołu to podstawy naszego sukcesu w zarządzaniu ludźmi. Dzięki temu Tell jest firmą, w której będzie Ci się dobrze pracować.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

  • Praca Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jelenia Góra
  • Specjalista ds. obsługi klienta Jelenia Góra
  • Organizator usług Jelenia Góra
  • Tajemniczy klient Jelenia Góra
  • Technik usług fryzjerskich Jelenia Góra
  • Doradca Jelenia Góra
  • Doradca finansowy Jelenia Góra
  • Doradca ubezpieczeniowy Jelenia Góra
  • Doradca rolniczy Jelenia Góra
  • Doradca inwestycyjny Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190