Doradca Klienta Biznesowego ds. sprzedaży Orange
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
TELL
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, światłowodowych
- przygotowywanie ofert
- obsługa istniejącej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- praca w terenie na przygotowanych leadach
Nasze wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży lub chęć jego zdobycia
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientem zarówno osobistych, jak i telefonicznych
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- chęć rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych
To oferujemy:
- program wsparcia finansowego: obniżenie celów sprzedażowych przez -- -- okres pierwszych 6 miesięcy oraz stałą podstawę w tym okresie w -wysokości 2000 zł miesięcznie (łącznie 12 000 zł podstawy w czasie wdrożenia)
- wynagrodzenie – prowizja (liczona od każdego sprzedanego produktu) i -premia (uzależniona od realizacji celów sprzedażowych i wynosi około 55% prowizji)
- wsparcie sprzedażowe menagerów
- możliwość samodzielnego rozwoju oraz budowanie własnej sieci sprzedaży
- elastyczną formę współpracy z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną/ kontrakt B2B, umowę zlecenie
- stały dostęp do szkoleń produktowych, ofertowych oraz technik sprzedaży
- elastyczność i swobodę w działaniu

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544